HERYERDEPİLATES.COM NASIL ÇALIŞIR?

Bir özel ders için ödenen ücretin çok daha azına aylık sınırsız üyelik

Türkiye'nin ilk online Pilates stüdyosu Heryerdepilates.com aylık 27.90 TL karşılığında sitedeki tüm videolara sınırsız erişim sağlar. Sitemiz devamlı yenileri eklenen videolar ve ekibimize katılan yeni hocalar ile sizlere sürekli farklı dersler sunar.

Ücretsiz deneme ve üyelik

Öncelikle denemek ve videolardan örnekler görmek istiyorum diyenler için Heryerdepilates.com 3 günlük ücretsiz deneme süresi tanır. Bu süre içinde tüm videolarımıza sınırsız olarak erişebilirsiniz. 3 günlük deneme süresi sonunda kredi kartınızdan aylık üyelik ücretimiz olan 27.90 TL (KDV dahil) çekilmeye başlar ve tam üyeliğiniz başlamış olur.

Heryerdepilates.com sisteme üye olunduktan sonra ödemeleri aylık olarak kredi kartınızdan çeker. Ödeme bilgilerinizin tümüne ve örnek faturalarınıza Hesabım / Geçmiş Ödemeler altından ulaşabilirsiniz.

Üyeliğinizi, siz istediğiniz zaman, profilinize girerek kolaylıkla iptal edebilirsiniz.

Nasıl kullanırım?

Videolar bölümünde sizin için oluşturduğumuz 4 filtre bulunuyor. Bu filtreler sayesinde "Süre, Zorluk Seviyesi, Ekipman ve Eğitmen" seçerek isteğinize ve ihtiyacınıza en uygun videoları bulabilirsiniz. İsterseniz size en uygun olan ve yapmaktan en keyif aldığınız videoları seçerek kendinize özel "Video Listeleri" de oluşturabilirsiniz.

Özel tasarlanmış programlar

Heryerdepilates.com'da "Pilates'e Başlarken", "Hamilelikte ve Doğum Sonrası Pilates", "Quick Fit" ve "Barfit" gibi özel tasarlanmış programlar da bulunur. Bu programlar; ihtiyacınıza uygun, eğitmenlerimiz tarafından seçilmiş videolardan oluşturulur. Böylece size en uygun antrenmanları bulmayı son derece kolay hale getirir. Özel tasarlanmış programlarımız mevsim ve kullanıcılarımızdan gelen geri bildirimlere göre çeşitlenir.

Tüm cihazlar ile uyumlu

Heryerdepilates.com bilinen tüm modern cihazlarla tam uyumludur, böylelikle her platformda sorunsuz bir şekilde Pilates yapma keyfini yaşayabilirsiniz: Bilgisayar, akıllı telefon, tablet veya akllı TVlerde... Internet erişiminiz olan her yerde sitemize ulaşmanız mümkündür.

YORUM VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!