HAKKIMIZDA

Heryerdepilates.com’u Pilates’e gönül vermiş 4 kadın olarak kurduk. Pilates’in iyileştirici, kuvvetlendirici ve şekillendirici gücüne inandığımız için bu mucize egzersiz metodunu herkes için ulaşılabilir yapmak istedik. Farklı kariyerlerden gelip tecrübelerimizi bu sitede buluşturduk ve sizler için kolay kullanılabilir ve keyifli bir online stüdyo yaratmak istedik.

Birçok kişistüdyolara yakın olmadığından, zaman darlığından veya yüksek ders ücretlerinden dolayı Pilates yapamamaktadır. Heryerdepilates.com Pilates yapmak isteyen herkese bu imkanı sağlayabilmek için kurulmuş, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman, çok makul bir fiyat karşılığında ve dünya standartlarında öğretmenler eşliğinde Pilates yapabileceğiniz online bir stüdyodur.

Heryerdepilates.com her seviye için mat pilates dersleri, küçük pilates aletleri ile dersler ve bale barı dersleri sunmaktadır. Videolarımıza bilgisayarlardan, tablet, akıllı telefon veya akıllı TV ekranlarından ulaşabilirsiniz.

Videolarımıza ve sizler için oluşturduğumuz programlarımıza sınırsız erişim sağlayacağınız online stüdyomuzu tanımak ve derslerimizi değerlendirmeniz için size 3 gün boyunca tüm videolarımızı ücretsiz deneme süresi öneriyoruz. Heryerdepilates.com ailesi içinde sizi de görmeyi ümit ediyoruz. Sizlere daha yakın olmak ve daha iyi bir servis verebilmek için yorumlarınızı ve önerilerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın...

YORUM VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN!